FAMILY SUIT ODA

  • Room Details
Daha fazla detaylı bilgi için
İletişime Geçin
+90 (442) 317 08 04

FAMILY SUIT ODA

Erzurum otelleri ve Palandöken otelleri arasında yer alan Snowdora Otel, aileler ve kalabalık arkadaş grupları için özel konseptli odalar sunmaktadır. Bu özel odalar, oturma ve yatak odası olarak iki farklı alandan oluşur ve içerisindeki bağlantı kapısıyla birlikte standart bir oda daha eklenerek geniş bir konaklama alanı sağlar.

Snowdora Otel'de sizin için ayrılmış olan bu özel odada Palandöken'in eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilir, dinlenip rahatlama fırsatı bulabilirsiniz. Tatilinize başlamadan önce otelin konforlu lobisinde şömine karşısında keyifli vakit geçirebilir, snack bar servislerinden faydalanarak çeşitli lezzetleri tatma imkanı bulabilirsiniz. Restoran ve kafe alanlarında ise hem muhteşem manzarayı hem de yöresel tatları tecrübe edebilirsiniz.

Snowdora Otel, Türkiye'nin en iyi kayak merkezi Palandöken'de konumlanmış olup, kayak ve birçok aktivite seçeneğiyle tatilinizi unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz.

Erzurum otelleri ve Palandöken otelleri arasında yer alan Snowdora Otel'de konaklayarak benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz.

 

Amenities

Car Parking
DUŞLU BANYO
SAÇ KURUTMA MAKINESI
TELEFON
MINI BAR
ÜCRETSIZ KABLOSUZ İNTERNET
UYDU KANALLARI
LCD TV
KAHVALTI DAHILDIR