YÜKLENİYOR...

RESTORAN

Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği ve Toplu Yemek Organizasyonları.

Şömine Restoran

Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği ve Toplu Yemek Organizasyonları. Zemin ve tavanın Ahşap kaplaması ile kar manzarası eşliğinde,taze hazırlanmış yerel ve uluslararası kahvaltı çeşitlerini açık büfemizde bulabilirsiniz. Pistlerdeki kayak keyfinizin ardından uluslararası lezzetler ile açık büfe öğle yemeği servisimize gelerek doyurucu bir öğün geçirebilirsiniz. Akşamları ise yenilenen menülerimizin tadını çıkarmak için sizleri tekrar restoranımıza bekliyoruz. 120 kişilik oturma kapasitesi ile Şömine Restoran, içinizi ısıtacak sıcaklığı ile eşsiz bir lezzet deneyimi sunmaktadır.

Kış Bahçesi & Cam Fanuslar

Türkiye de tadına varabileceğiniz ilk ve tek olan gökyüzü ile baş başa kalacağınız cam fanuslarda arkadaşlarınız ile birlikte semaver çayınızı yudumlarken, kış bahçemizde kayağa ufak bir mola verebilir ya da ay ışığında ateş başında sıcacık saleplerinizi yudumlayabilirsiniz.

Helal Sertifikalı Restoran

Otelin konaklama, yemek ve eğlence tesisleri özel olarak Müslüman ve gayrimüslim konukların konfor ve ferahlığını sağlamak için özel olarak oluşturulmuştur. Restoranlarımızda sunulan tüm yemekler Helal sertifikalıdır. Gönül rahatlığı ile helal ve leziz dünya mutfağından yemeklerinizi yiyebilir ve alkolsüz olan menümüzden istediğiniz sürpriz tadları deneyebilirsiniz.